دوستت دارم ... اگر لطف کنی یا نکنی .

عبدی جلالوندی
دوستت دارم ... اگر لطف کنی یا نکنی .

مطالب این وبلاگ، مطالبی است که خالصانه و ساده و بی ریا، از اعماق قلبم بیرون می آید .
و امیدوارم که صادقانه، در گوشه ای از دل شما جا بگیرد .
متشکرم

طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
پیوندها

ابجد کبیر و اعجاز آن

سه شنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۴، ۰۱:۴۸ ق.ظ

 از کلمه روح سوال شد جمع کلمه روح = ۲۱۴ .

که ۴ = د  ، ۱۰= ی ، ۲= ر
حروف به ملفوظی د= دال ی= ی ا ر= را جمع این حروف ملفوظی=۲۴۷
۷ = ز  ، ۴۰ = م   ، ۲۰۰ = ر   ترکیب آن = رمز در حقیقت روح از من امر ربی می باشد و
یک اسرار و رمزی است که انسان قادر به شناخت آن نیست.

آن علم نزد پروردگار متعال است.

حروف مقطعات قرآنی را بنویسید و حروفها تکراری را حذف نمایید به تعداد چهارده معصوم.

۱۴ حرف باقی می ماند و با کنار هم قرار دادن آن این جمله ساخته می شود:

صراط علی حق نمسکه
یعنی راه علی (ع) حق است و به آن تمسک جویید


اعجاز نام حضرت محمد (ص)

از اعجاز نام حضرت محمد (ص) وحضرت علی (ع) یکی از رازهای مهم نهفته در نام  پیامبر اسلام محمد مصطفی (ص) برابری نام پیامبر با دین اوست از رازهای مهم نهفته در نام پیامبراسلام محمد مصطفی (ص) برابری نام پیامبر با دین اوست بنده معتقدم بهترین مخلوقات باید بهترین اسم را هم داشته باشند که چنین می باشد نام محمد(ص) همانند معنی اسم خود ستوده شده در جهان و جهانیان می باشد برای مشخص شدن رابطه اسم پیامبر با دین او باید ببینیم که اسم محمد(ص) چه رابطه ای با کلمه اسلام دارد.

شما اگر اسم محمد (ص) را با توجه به تلفظ آن بنویسید محممد نوشته می شود که در نگارش املایی میم دوم مشدد می شود. کلمه محمد در ابجد بصورت زیر به عدد در می آید:

م = 40 ، ح = 8 ، م =40 ، م = 40 ، د = 4 » جمع اینها به ابجدی مساوی 132 کلمه اسلام هم درابجد بصورت زیر به عدد در می آید:

ا = 1 ، س = 60 ، ل = 30 ، ا =1 ، م = 40 » جمع اینها به ابجدی مساوی 132 ببینید چقدر ظریف و دقیق می باشد اسم مبارک محمد (ص) و کلمه اسلام هر دو مساوی عدد 132 می شوند

بنده این را از معجزات الهی می دانم. یک روش دیگر هم همینطوربه عدد 132 می رسد :

کلمه محمد(ص) را به صورت ملفوظی بنویسید 

(م ی م) (ح ا ) (م ی م ) (د ا ل) به حروف اول هر حرف ملفوظی زبر و حرف دومی و یا سومی را بینات می گویند حال شما بینات اسم محمد (ص) به ابجد جمع نمایید:

(ی = 10 م =40) (ا = 1) (ی = 10 م =40) (ا = 1 ل = 30) »

جمع اینها مساوی 132 پس اسم محمد(ص) از طریق استخراج بینات هم مساوی اسلام (132) می باشد . الحمدالله رب العالمین


اعجاز نام حضرت علی(ع)

حال بنده با عنایت و لطف خدا می خواهم از همین روش از نام مبارک علی (ع) یک عدد را استخراج نمایم که این عدد مساوی عددی یک کلمه است .

اگر همه مسلمان درزمان حیات پیامبر اسلام و بعد از رحلت آن حضرت و درهمه زمان و زمان حال اگر این کلمه در وجود مسلمانان بود امروز تمام جهان همه به دین اسلام واقعی شیع 12 امامی بوده اند ولی متاسفانه این کلمه در درون همه مسلمانان ایجاد نشده است.

اسم مبارک حضرت علی (ع) را به صورت ملفوظی بنویسید 

(ع ی ن) (ل ا م ) (ی ا) حال اگر شما بینات اسم علی (ع) را به ابجد جمع نمایید:

(ی = 10 ، ن = 50) (ا =1 ، م = 40) (ا =1) » جمع اینها به ابجدی مساوی 102 کلمه ایمان هم درابجد بصورت زیر به عدد در می آید: ا = 1 ،  ی = 10 ،  م = 40 ،  ا = 1 ،  ن = 50 » جمع ایمان هم به ابجدی مساوی 102می شود

ببینید چقدر ظریف و دقیق می باشد اسم مبارک علی (ع) و کلمه ایمان هر دو مساوی عدد 102 می شوند.

چنانچه می دانیم رابطه بین پیامبرمحمد (ص) و اسلام واضع و روشن است اما شما می خواهید بدانید علی (ع) و ایمان این دو علاوه بر اشتراک عددی با هم درعالم معنی هم رابطه دارند.

می دانید هر فرد برای مسلمان شدن با شهادت دادن به توحید اشهد ان لا اله الا الله و پیامبری خاتم رسولان اشهد--

ان محمد(ص) رسول الله فرد به دین اسلام یا به عبارتی مسلمان میشود اما برای ورود به ایمان علاوه بر اسلام باید به جانشینان پیامبراسلام هم شهادت داد اشهد ان علی (ع) ولی الله که اولین آن حضرت علی (ع) و آخرین او حضرت مهدی (عج) صاحب الزمان می باشد.

خدا در قرآن به مسلمانان می گوید" نگویید که ایمان آورده ایم بلکه شما اسلام آوردید" و نشانه ایمان قبول سفارشات حضرت محمد به اهل بیت و قرآن اعتقاد و پیروی از جانشین بلافصل پیامبر(ص) اسلام علی (ع) و یازده تن فرزند او میباشد.

می دانید که پیامبر اسلام در اولین روز دعوت آشکار به اسلام در بین خویشاوندان خود مسئله جانشین خود را حل نمود و بار ها اعلام نمود وهمچنین در آخرین سفر خود به بیت الله الحرام در روز غدیر خم حضرت علی (ع) را از طرف خدا بعنوان جانشین بلافصل خود به تمام مسلمانان معرفی نمود.

پس از روز اول ایمان همراه با اسلام بوده است و این رمزی بود که ما تنها از روش عددی آن این رمز را بازگشایی نمودیم اما این مطلب از روز اول دعوت آشکار به اسلام توسط پیامبر (ص) و بارها ابلاغ شده است که مهمترین زمان آن روز مبارک غدیر خم می باشد و در کتاب الغدیر علامه امینی بطور کامل از خوده منابع اهل سنت بیان شده است

 اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم


اصحاب یمین جه کسانی هستند؟

یکی از علما خیلی تلاش داشت بداند اصحاب یمین (بهشتیان) که در قرأن أمده دقیقا چه کسانی هستند شبی در عالم خواب حضرت علی (ع) به این عالم میگوید فلانی تو دیگر چرا شما که اهل حساب هستید عالم وقتی ازخواب بیدار می شوند سریع عدد یمین را به ابجد حساب می نمایند

ی =۱۰ م =۴۰ ی =۱۰ ن=۵۰ جمع یمین مساوی عدد ۱۱۰ می شود که با اسم مبارک أن حضرت(علی ع) برابر است مشخص می شود محبان و پیروان واقعی أن حضرت ازاصحاحب یمین یا بهشتیان می باشند و بتوانییم از محبان و پیروان واقعی أن حضرت باشیم و از دست ساقی کوثر آب کوثر بنوشیم. انشا الهرابطه عددی کلمه غدیر خم با حضرت علی (ع)

روز ۱۸ذیحجه روز غدیر خم انتصاب ولایت امیرالمومنان علی (ع) از طرف خدا و ابلاغ وی توسط رسول اسلام محمد مصطفی (ص) و روز کامل شدن دین برهمه مسلمان جهان مبارک باد

۱- زمان = ۱۸ ذ ی الحجه

۲ - ابلاغ کننده = محمد (ص) (به ابجد محمد ۹۲)

۳ - فرد منتخب = علی (ع) ( به ابجد ۱۱۰)

نتیجه > ۱۸ + ۹۲ = ۱۱۰

در اینجا می بینیم که اعداد هم به انتصاب ولایت حضرت علی (ع) گواهی مى دهد.

نکته دیگر اینکه کلمه غدیر خم به ابجد ۱۸۵۴ می شود این عدد ها را با هم جمع نمایید ۱+۸+۵+۴=۱۸ جمع دو کلمه غدیر خم به روز ۱۸ ذیحجه اشاره می نماید .

الله اکبر الحمدالله شکرارابطه د یگر هدیه به شما پیروان آن حضرت

امام علی (ع) مولود کعبه روز تولد ۱۳ ماه مبارک رجب + مکان تولد کعبه خانه مقدس خدا = حاصل این زمان و مکان مقدس تولد امام المسلمین جانشین محمد مصطفی (ص) علی بن ابیطالب (ع) می باشد .

۱ - زمان = روز ۱۳ رجب

۲ - مکان = کعبه ( به ابجد ۹۷ )

۳ - حاصل این زمان و مکان = وجود علی(ع) (به ابجد ۱۱۰ ) می باشد یعنی ۱۳ + ۹۷ = ۱۱۰

الله اکبر

اعداد هم به بزرگی و شأن علی(ع) اعتراف مینمایند .

برای مریم (س) در خانه خدا هنگام تولد حضرت عیسی(ع) دستور یا مریم ا خرج میاید.

ولی در هنگام تولد علی (ع) در کنار خانه خدا ؛ کعبه از شوق شکافته میشود و فاطمه بنت اسد بعد از سه روز با قنداقه علی (ع) از کعبه بیرون میاید .

السلام علیک یا رسول الله محمد (ص) بن عبدالله السلام علیک یا علی (ع) بن ابیطالب وصی بلافصل رسول الله السلام علیک یا فاطمه(س) الزهرا بنت رسول الله السلام علیک یا ابا محمد حسن(ع) بن علی السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع) و تسعه المعصومین من ذریعه الحسین علیه السلام السلام علیک یا صاحب الزمان(عج) یا وجیها عندالله اشفع لنا عندالله

  • عبدی